Arıza tespiti karşıyaka

Çetinler tesisat, yine bir arıza tespiti ile karşınızdayız. Allah’a şükür yine her zaman ki gibi su kaçağı konusunda nokta vuruşu yaptık.

Gaziantep karşıyaka mahallesinde müşterimizin bize su kaçağı sıkıntısını bildirmesiyle müşterimizin evine gittik.

Su kaçağı konusunda uzman ekibimiz hemen kontrollerini gerçekleştirdi ve kısa zaman sonra  su kaçağı cihazlarının bağlantılarını yapıp nokta tespit yapmak için işe başladı. Aradan fazla zaman geçmeden uzman su kaçağı ekibimiz nokta tespitini yaparak arızanın yerini işaretledi. Müşterimizi yanımıza çağırdık ona su kaçağının noktasını gösterdik. Tabi ki bu süreçten sonra uzman su kaçağı ekibimiz bulduğu arıza noktasının üzerini küçük çaplı olarak kırıp su kaçağının yerini ve ne olduğunu müşterimize gösterdik.

Su kaçağı konusunda uzman ekibimiz yaptığı işi müşterimize gösterdikten sonra müşterimizin yüzünde oluşan tebessümü görünce yaptığı işin haklı gururunu yaşamıştır.

Çetinler tesisat olarak su kaçağı konusunda yine bir nokta vuruşu yapmanın sevincini yaşadık. müşterilerimizi çözüme ulaştırdıkça tecrübemize tecrübe katıp doğru işler yapmanın sevincini yaşıyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz su kaçağı sizin için sorun olabilir ama bizim için değildir. size bir telefon kadar yakınız sorun varsa çetinler tesisat her zaman yanınızdadır.

Unutmayın su tesisattan kaçabilir ama çetinler den asla…

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Write a Reply or Comment