Kanal Temizleme

Kanal Temizleme

Zaman içinde kanal hatları içinde birikme ve dolma olabilir ve alt yapınıza ciddi zararlar verebilir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için belli periyotlar ile kanal hatlarının temizletilmesi gerekmektedir. Kanalların belli aralıklar ile temizletilmediğinde kötü kokulara sebebiyet vermesi, kanal hatlarının tıkanması, kanalların taşmasına sebebiyet vermektedir. Önceleri alt yapı hizmetlerinde kullanılan ilkel yöntemler ile yapılan işler ciddi maliyet ve zaman gerektirirdi. Şimdi kullanılan yeni nesil Avrupa makinelerin yardımı ile kanal hatlarının görüntülü sistemler yardımı ile keşfi ve onarımı yapılmaktadır. Böylece sorun kısa zamanda çözülerek sizlere daha az maliyetli iş masrafı çıkmaktadır. Gaziantep kanal temizlik firması olarak teknolojiyi her zaman aktif olarak kullanarak müşterilerimizin alt yapı sorunlarını en iyi şekilde değerlendirerek profesyonel eleman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma Çözümleri

Kanal hatları içerisinde biriken kağıt, yağ, atık, saç, yemek vb. atıklar zaman içinde boru hat tesisatları içerisinde birikerek hatların tıkanmasına neden olmaktadır. Oluşan tıkanıklara zamanında müdahale ederek olası faciaların önüne geçiyoruz. Kanal hatları farklı sebeplerden dolayı da tıkanabilir. Görüntülü tıkanıklık açma ve tespit cihazlarından faydalanılarak sorunu en kısa süre içinde çözüyoruz.

Görüntülü kameralı kanal açma makineleri ve tazyikli su yardımı ile çalışma yapılacak olan yeri kırmadan, zarar vermeden çok kısa bir süre içinde kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Kanalizasyon Açma

Kanal hatlarına zamanında müdahale edilmediğinden dolayı eviniz ve çevreniz etrafında kötü kokuların yayılmasına neden olacaktır. Bu da sizleri hasta edecek mikrobu ortaya atacaktır. Kanal hatlarının zamanında temizlenmesi, problemlerinin tespitini zamanında çözümü sizin yararınıza olacaktır. Alt yapı hizmetlerinde tercih edeceğiniz firmaların muhakkak yeterli donanıma sahip, profesyonel bir ekip yardımı ile yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Kanal temizlik alt yapı hizmetlerinde kullanılan ekipmanlar yapmış olduğumuz araştırmalara göre diğer firmaların çoğunda mevcut değildir. Bu ekipmanlar arasında kanal görüntüleme makinesi, kaçak tespiti bulucu, dedektör sistemleri firmamızda bulunmaktadır.

Gaziantep bölgesine hizmet vermekteyiz. Özel vidanjör araçlarımız ile hızlı bir şekilde alt yapı sorunlarına çözüm getiriyoruz. Kanal sorunu yaşadığınız yere deneyimli personelimiz gelerek arızanın tespiti yapar. Tespit sonrası görüntülü robot kamera sistemleri ile tıkanıklığın yerini tespit eder ve arkasında yüksek basınçlı suyla kanal gider hattının açılmasını sağlar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Write a Reply or Comment