Robot makine ile tıkanık açma

Çetinler tesisat kanal açma sistemleri olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Her geçen gün sizlere daha kaliteli ve zamanında hizmet vermek için çetinler tesisat olarak kendimizi sürekli yeniliyoruz. Teknolojinin de gelişmesiyle makinelerimizi yenileyip yeni makineler alarak teknolojiyle birlikte kendimizi geliştiriyoruz ve sizlere en kısa sürede en pratik en hızlı ve kaliteli bir hizmet vermek bizim öncelikli görevimizdir.

Teknolojiyi kullanmaktan çözümlerimizi sizlere kısa süre içinde sunmaktan keyif alıyoruz. Tesisatlarda zaman içinde arıza kaçak ve çürüme olabiliyor ve gerek kendi evinize gerekse komşularınıza rahatsızlık verebiliyor.

Tesisatlarda oluşan arıza su kaçağı çürüme ve tıkanıklarınızı meslekte edinmiş olduğumuz tecrübemiz ve teknolojinin yardımıyla sizlerin sıkıntılarını kısa süre içinde çözüme ulaştırmaktayız.

Yine çetinler tesisat olarak bir müşterimizin tıkanık sorununa teknolojiyi kullanarak çözüm bulduk. Müşterimizin sorunu evinin teras katında bulunan yer sifonu tıkanmıştı. müşterimizin evine gittiğimizde teras kat su altında kalmıştı. hemen vakit kaybetmeden çalışmamıza başladık. ilk önce robot makinemizi hazırlayıp sonra tıkanmış olan yer sifonuna müdahale etmeye başladık. tıkanıklık makinemizi biraz zorladı ama çözüm fazla uzun sürmedi.

Bir müşterimizi daha tıkanık sorunundan kısa süre içinde çözüme ulaştırmanın mutluluğunu yaşamak bize aldığı hizmetten memnun kalan müşterimize rahatlık düştü.

Biz çetinler tesisat olarak sizler için sorun olan su arızası su kaçağı tıkanma kanal tıkanması banyo tıkanıklığı mutfak tıkanıklığı tuvalet tıkanıklığı itina ile hiçbir yeri kırmadan dökmeden çözüme ulaştırılır.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Write a Reply or Comment