Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Çetinler tesisat olarak bir su kaçağını noktasal olarak tespit ettik allah’a şükürler olsun.

Gaziantep te bülbüzade mahallesinde oturan müşterimizin telefonu üzerine verdiği adrese gidip kontrollerimizi yaptıktan sonra test cihazımızın bağlantısını yapıp testimize başladık. Biraz sonra akustik ses dinleme kulaklığımızı kullanarak kaçağı tespit etmeye başladık. Tespit işlemimizi tamamladık fakat arızayı noktasal olarak tespit edemediğimiz için şüphelendiğimiz bir iki noktaya işaret koyarak yer belirmesi yaptık. Daha sonra bulduğumuz noktaları termal kamera ile kontrol edip arızanın noktasal olarak tespitini yaptık. Termal kamera ile işaretlediğimiz noktaların altındaki suyun akıntısını görüntü olarak gösterdiğinden işaret koyduğumuz noktaları tek tek kontrol ederek su kaçağını rahat bir şekilde noktasal olarak tespit yaptık. Müşterimiz su kaçağını noktasal olarak bulduğumuzu görünce gülümseyerek su kaçağını kendisine göstermemizi istedi.

Bizde Çetinler tesisat olarak su kaçağını tespit olmanın gururuyla hemen işimize koyulduk. Su kaçağını noktasal olarak işaretlediğimiz için sıkıntı yaşamadan sadece su kaçağının olduğu noktayı müşterimizin gözleri önünde su kaçağı noktasını kırıp tesisatımızı müşterimize gösterdik. Müşterimizin memnuniyeti görmeye değerdi. Çetinler tesisat olarak bu gururu müşterimizle birlikte yaşadık. Su kaçağını kısa süre içinde tamir işlemini tamamlayıp işimizi bitirdik. Çok şükür bu su kaçağını da noktasal olarak tespitini yapıp gönül rahatlığıyla toparlanıp müşterimizin memnuniyetini kazanarak evden ayrılıp başka işimize gittik.

Biz çetinler olarak siz değerli müşterilerimize kalite ve güven ilkeleriyle hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Her zaman dediğimiz gibi su tesisattan kaçabilir ama ÇETİNLER den ASLA…

Sizinde su kaçağınız mı var ? arayın gelelim.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Write a Reply or Comment