Tıkanıklık Açma

Tuvalet, mutfak, banyo ve lavabolarda oluşan tıkanıkları gelişmiş teknolojileri kullanarak robot makineler yardımı ile çalışma yapılacak olanı mekanı kırmadan, zarar vermeden, etrafı kirletmeden tıkalı olan boruların açılması hizmetini vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz robot sistemler sayesinde tıkalı olan hatlara yüksek tazyikli suyun yardımı ile kısa bir süre içinde tıkalı yeri açıyor ve kullanıma hazır bir şekilde sunuyoruz.

Robot sistemleri boru hatları içerisinden göndererek tıkalı olan alana müdahale ediyor ve sorunu kısa süre içerisinde çözüyoruz. Tıkanma sorununa neden olan cisimlerin çıkarılması ile gereken temizliği yapıp kullanıma kavuşturuyoruz.

Her tıkanıklığın açılmasında kullanılan özel olarak üretilmiş olan delici, kesici, kırıcı uçlar ile tıkanıklığı oluşturan bölgeyi teknolojiyi kullanarak profesyonel çözüm sunuyoruz.

Firmamızı günün her saati arayarak tuvalet tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı gibi sorunlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz.

Gaziantep bölgesine 7/24 hizmet vermekteyiz. Çalışma hizmeti almadan önce randevu almanız gerekmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Write a Reply or Comment